Forside Netværk

Netværk

Netværk Nordjylland

Frederikshavn, Hjørring, Brønderslev
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  nordjylland@klf.dk

Netværk Limfjord øst

Jammerbugt, Aalborg, Vesthimmerland, Rebild
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  limfjordoest@klf.dk

Netværk Vestjylland

Thisted, Morsø, Skive, Lemvig, Struer, Holstebro
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  vestjylland@klf.dk

Netværk Midtjylland øst

Netværket dækker kommunerne: Viborg, Silkeborg
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  midtjylland_oest@klf.dk

Netværk Kronjylland

Mariagerfjord, Randers, Norddjurs, Syddjurs
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  kronjylland@klf.dk

Netværk Ringkjøbingfjord

Ringkøbingfjord
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  ringkoebing_fjord@klf.dk

Netværk Midtjylland vest

Herning, Ikast-brande
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  midtjylland_vest@klf.dk

Netværk Østjylland

Favrskov, Århus, Skanderborg, Odder, Horsens, Hedensted
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  oestjylland@klf.dk

Netværk Sydvestjylland

Varde, Billund, Vejle, Esbjerg, Vejen
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  sydvestjylland@klf.dk

Netværk Sønderjylland

Fredericia, Kolding, Haderslev, Tønder, Aabenraa, Sønderborg
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  soenderjylland@klf.dk

Netværk Fyn

Middelfart, Nordfyn, Kerteminde, Assens, Odense, Nyborg, Faaborg-Midtfyn, Svendborg, Ærø, Langeland
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  fyn@klf.dk

Netværk Vestsjælland

Odsherred, Kalundborg, Holbæk, Lejre, Sorø, Ringsted, Slagelse
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  vestsjaelland@klf.dk

Netværk Øresund

Gribskov, Halsnæs, Fredrikssund, Hillrød, Helsingør, Fredensborg, Allerød, Hørsholm, Rudersdag, Egedal, Furesø, Lyngby-Taarbæk, Gentofte, Gladsaxe, Herlev, Ballerup, Høje Tåstrup, Albertslund, Glostrup, Rødovre, Hvidovre, Brøndby, Vallensbæk, Ishøj, Frederiksberg, København, Tårnby, Dragør, Roskilde, Greve, Solrød
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  oeresund@klf.dk

Netværk Sydsjælland

Køge, Næstved, Faxe, Stevns, Vordingborg, Lolland, Guldborgsund
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  sydsjaelland@klf.dk

Netværk Bornholm

Bornholm
Netværksformand:
Kan kontaktes på mailadressen:  bornholm@klf.dk
X